Meble rattanowe to popularne meble ogrodowe, ale to nie jedyny rodzaj mebli drewnianych. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów rattanowych mebli ogrodowych. Rynek jest pełen opcji dla kupujących i sprzedających. Kupiony od lokalnego sprzedawcy lub w sklepie internetowym, możesz wybierać spośród różnych stylów, kolorów i cen. Cena zależy od jakości materiału i czasu jego użytkowania. Możesz kupić rattanowe meble ogrodowe, które przetrwają lata, a nawet dziesięciolecia. Można również znaleźć meble ogrodowe z rattanu wykonane ze specjalnych materiałów, które wytrzymują dłużej niż inne rodzaje mebli ogrodowych. Najpopularniejszym typem są rattanowe krzesła i zestawy tarasowe, na których wygodnie się siedzi i dobrze pasują do każdego otoczenia na zewnątrz.

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey meblobranie

Narożnik technorattanowy z wysokim stołem Trivento Dining Dark Grey to propozycja, która ma wszystko, czego potrzebujesz. Może pomieścić do 10 osób i składa się z kompletu: narożnika lewego lub prawego, 2 foteli, 2 puf i wysokiego stołu jadalnianego. Jakość mebli w tym zestawie gwarantuje technorattan ciasno wpleciony w aluminiowe ramy, a ponadto wszystkie siedziska mają miękkie poduszki ze zdejmowanymi pokrowcami, które posłużą przez lata! Jednak tym, co szczególnie przyciąga uwagę, jest blat ze szkła hartowanego (grubość 5 mm) - podobnie jak jego pleciony odpowiednik - który gwarantuje łatwość czyszczenia i trwałość. Wyjście: Ta wyjątkowa oferta od nas nie tylko zawiera, ale także łączy w sobie kilka wyjątkowych cech, takich jak duży rozmiar siedzenia dla naszych klientów, aby cieszyć się w każdej chwili; połączenie między różnymi projektami składającymi się z 4 modułów siedzących narożników moduł(y), fotel, dwie pufy i jeden blat wysokości stół jadalny możliwe, ponieważ mamy środkowy przedniej środkowej pozycji wolne więc klient może wybrać z lewej lub prawej strony.

Odwiedź stronę

Nowoczesne meble modułowe z technorattanu w kolorze brązowym Ligurito IX Plus Brown Elite & Grey

Nowoczesne meble modułowe z technorattanu w kolorze brązowym Ligurito IX Plus Brown Elite & Grey

Nowoczesne moduły z technorattanu w kolorze brązowym to seria ekskluzywnych produktów wykonanych z naszej półokrągłej plecionki z technorattanu szczotkowanego, która zewnętrznie jest bardzo podobna do naturalnego rattanu, a jednocześnie zachowuje wszystkie jego dobroczynne właściwości. Wiązka jest spleciona w różny sposób - po jednej stronie znajdują się jaśniejsze, delikatniejsze odcienie, a po drugiej ciemniejsze. Nasz zestaw Ligurito IX PLUS Brown Elite & Grey składa się z siedmiu elementów: sześciu modułów wypoczynkowych do narożników lub części środkowej bez podłokietników oraz stołu jadalnego z grubymi poduszkami na wierzchu! Oczywiście meble te można dowolnie konfigurować - jedną z popularnych opcji jest ustawienie ich tak, jak sofy narożne widoczne na zdjęciach w galerii, ale można je też dowolnie łączyć za pomocą dołączonych łączników.

Odwiedź stronę

Brązowy zestaw technorattanowy Cortina Brown z pufami

Brązowy zestaw technorattanowy Cortina Brown z pufami

Cortina oferuje meble ogrodowe z pufami Brown. Zestaw posiada stalową ramę malowaną proszkowo, która jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne i korozję, dzięki czemu nie wymaga konserwacji. Zestaw wyposażony jest w płaską plecionkę technorattanową w odcieniach brązu, która wytrzymuje zarówno użytkowanie na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, bez konieczności stosowania specjalnych zabiegów, takich jak środki chemiczne (oszczędność pieniędzy). Zestaw mebli ogrodowych Cortina z pufami w kolorze brązowym jest łatwy do czyszczenia wodą, dzięki czemu doskonale nadaje się do każdego wnętrza i otoczenia!

Odwiedź stronę

Szary narożnik technorattanowy Cortina Corner

Szary narożnik technorattanowy Cortina Corner

Ten narożnik składa się z dwóch modułów - dwóch sof. Sofy można również ustawić po bokach stołu, ale znacznie wygodniej jest je połączyć i stworzyć jedną szeroką przestrzeń. Ten technorattanowy zestaw doskonale sprawdzi się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na zewnątrz, na tarasie! Sprawnie łączy funkcje mebli jadalnianych i wypoczynkowych dzięki trwałym stalowym ramom, które są malowane proszkowo, co zwiększa ich odporność na wodę i chroni przed korozją. Wszystkie narożniki są ręcznie wyplatane płaską plecionką utrzymaną w atrakcyjnych odcieniach szarości.

Odwiedź stronę

 

Autorka